Ogłoszenie




#1 2018-09-13 20:58:47

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

#3. Singles Match: TJP vs. Lio Rush

#3. Singles Match:
TJP vs. Lio Rush
Sędziowie pomocniczy: Grand & Remik
Sędzia główny: Szelton



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#2 2018-09-14 12:34:12

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: #3. Singles Match: TJP vs. Lio Rush

https://i.makeagif.com/media/9-06-2018/yKwFIB.gif
https://i.makeagif.com/media/9-06-2018/wQYmWN.gif
From Los Angeles, California
Weight 81kg
TJP


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#3 2018-09-14 18:09:07

 Stif

http://i.imgur.com/e5m4pfC.png

54321434
Zarejestrowany: 2014-12-28
Posty: 1222
Punktów :   

Re: #3. Singles Match: TJP vs. Lio Rush

Wbijam


https://i.imgur.com/dwoBuiL.png

Lio Rush

1# United States Champion (Lio Rush)
1# United Kingdom Champion (AJ Styles)

Offline

 

#4 2018-09-14 18:45:51

 Szelton

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: Zimbabwe/Równina Buszmenów
Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 1561
Punktów :   76 

Re: #3. Singles Match: TJP vs. Lio Rush

O, bardzo fajnie, mamy w ringu dwóch zawodników o podobnych gabarytach, czyżbyśmy powinni otworzyć dywizję Cruiserweight i 205? Tak na poważnie, to mamy gong! Aż prosi się o klasyczne "kto ładniej" na jakieś, no, powiedzmy 420 słów, chciałbym zobaczyć walkę typową dla cruiserów, a do tego standardowo gimmick, emocje i przemyślenia. Powodzenia


https://i.imgur.com/HhvoauZ.jpg
~CM Punk~

Achievements:

» 1x WWE Championship (as CM Punk - 83 days)

» 1x World Heavyweight Championship (as David Otunga)
(The longest reigning champion - 86 days)

» 2x Money In The Bank Briefcase
(1x as CM Punk, 1x as David Otunga)

» 1x 2nd Bragging Rights Cup Winner

» 1x Wrestler of the month (June 2013)

» Champion of the Year
(nWU Slammy Award 2013)

Offline

 

#5 2018-09-16 05:13:43

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: #3. Singles Match: TJP vs. Lio Rush

Kim jest człowiek szczęśliwy? To ten, który ma pieniądze, wpływy i szacunek wymuszony siłą, czy osoba otoczona przez przyjaciół i ludzi, którzy szanuję Cię za Twój styl i rozumieją Twoje nie do końca poważne podejście do życia? To bardzo ważne pytanie, nad którym Perkins zastanawiał się w szatni. Bo tak - pieniądze miał, szacunek w świecie wrestlingu również (zdobyty umiejętnościami i determinacją), a i fani rozumieli jego styl i byli mu przychylni. Czy w takim razie był człowiekiem szczęśliwym? Zdecydowanie tak, choć pełni szczecią dopełniłaby puszka zimnego piwa na jednej z Kalifornijskich plaż. Jednak teraz był w pracy. Robi to, co kochał i spełniał się w tym, a od jakiegoś czasu był już na szczycie. Tak, był osobą szczęśliwą.
Tu można pominąć nudne rozpisywanie się o wejściu na rampę, kilku sztuczkach, przybijaniu piątek z fanami i w końcu samo wejście na ring. Tak, czy inaczej był już w ringu i słyszał doping od otaczających go widzów.
Obserwował rywala z pod lekko przymrożonych oczy niecierpliwie wyczekując gongu. Nawet sam skarcił się w myślach za tę niecierpliwość, powinien panować nad sobą, nie pokazywać swoich słabych stron i panować, nad mimowolnymi ruchami palców.
Gdy już dostał sygnał, na jaki czekał nawet nie zdążył się porządnie zorganizować, gdy został obalony na matę przez solidny dropkick, po którym oberwał kolejny, gdy tylko się podniósł. To go zamroczyło i zachwiało jego percepcją. Kierując się całkowicie na oślep złapał się lin próbując zebrać się w sobie i odpowiedzieć na atak szybszego rywala. Nie dane mu było jednak zebrać myśli, gdyż w tej chwili poczuł chwyt za nadgarstek i został pchnięty w stronę lin. Nie wiedząc co się dokładnie dzieje zareagował instynktownie i gdy był już przy rywalu wykonał prześlizg między jego nogami, a gdy ten się odwrócił złapał go pod kombinację Atomic Drop/Spinning Wheel Kick, po której dołożył dab. Czół, że odżył, a dodatkowo fani wsparli go dopingiem. Nie był sam i wiedział o tym - on walczył dla nich, a oni odwdzięczali się wsparciem mentalnym pomagając mu dojść do siebie.
Perkins nie miał zamiaru marnować czasu i zając się tym podstępnym gagatkiem jak najszybciej. Podchodząc do oponenta wpierw uchylił się od próby wyprowadzenie ciosu, po czym dołożył kombinację Slap, Slap, Low Kick & Low Kick, po której już miał zgiętego w pół rywala. Nie było na co czekać - wskoczył z rozbiegu na linę, po czym wykonując przy aplauzie widząc spadł na rywala wykonując Slingshot Crossbody. Na tym jednak nie miał zamiaru poprzestać, podnosząc się z maty rzucił się na podnoszącego się rywala.... Jednak nic z tego nie wyszło, gdyż trzeźwo myślący Lio zdołał wturlać się za liny.

420/420
12/30


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 

#6 2018-09-19 02:03:44

 Szelton

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: Zimbabwe/Równina Buszmenów
Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 1561
Punktów :   76 

Re: #3. Singles Match: TJP vs. Lio Rush

No cóż, szkoda, że Stif nie odpisał, bo moglibyśmy mieć ciekawe starcie rodem z dywizji cruiserweight oraz dwóch niezłych graczy. Mam nadzieję, że Stifowi prejdzie "foszek na sędziów". Mi nie pozostało nic innego jak tylko przyznać kolejne (takie) zwycięstwo Harisowi. Jako przykładnemu sędziemu wypada mi napisać swoją ocenę posta.

Ogólnie tak, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, bo jest to chyba najlepszy Twój post jaki czytałem. Serio! Po kilku dziwnych postaciach, którzy byli psychopatami wybrałeś ku zaskoczeniu wszystkich cruisera z WWE, który do tego jest face'm. Obawiałem się co może z tego wyjść, ale muszę przyznać, że jest bardzo dobrze!

Ciekawy wstęp, troszkę jak z jakiejś książki, nawet lubię tego typu rozpoczęcia tekstów. Od razu muszę jednak się zastanowić czy szacunek, o którym mówisz może być tylko wymuszony siłą? Dalej była mała literówka "szanuję Cię" --> "szanują Cię". Ogólnie ciekawie przybliżasz postać Twojego TJP. Człowiek szczęśliwy, który ma wielu przyjaciół, a na dodatek robi to co kocha i lubią go fani. Znów literóweczka: "pełni szczecią" --> "pełni szczęścia". Dalej część walki. Plus za to, że nie zawarłeś "metalicznego dźwięku gongu" . Fajnie, że postanowiłeś zabookować swojego rywala. Nawet niedawno jako Rezar zazwyczaj opisywałeś milion tylko swoich akcji. Tutaj jest akcja Twojego rywala i to w prawidłowej kolejności, bo przeważnie heelowie zaczynają atakować face'ów, którzy potem odzyskują inicjatywę. Tak było w Twoim poście. Dość dynamicznie wyglądał opis walki, całkiem mi się podobał. Fajne przejście od otrzymanych dropkicków do prześlizgu pod rywalem i wyjściem z Atomic Dropem i Spinning Wheel Kickiem. "Czół" --> "Czuł"; "zając się" --> "zająć się"; "przy aplauzie widząc" --> "przy aplauzie widzów". Taka moja uwaga, w zasadzie to "Slingshot *X*" (np. jak u Ciebie Slingshot Crossbody) wykonuje się jak np. Twoja postać stoi na apronie po zewnętrznej stronie ringu i chce wskoczyć do kwadratowego pierścienia przy okazji atakując rywala lub w sytuacji, gdy przeciwnik jest poza ringiem, a Twoja postać w ringu i znów chce wyskoczyć przy okazji atakując rywala. W Twoim poście raczej nic nie było o tym, że TJP lub Lio Rush opuścili ring, więc powinno to być raczej Springboard Crossbody. Dalej fajnie w zasadzie opisałeś Rusha heela, który ucieka z ringu.

Ogółem naprawdę fajny post. Wkradło Ci się kilka literówek, miałem wręcz wrażenie, że to słownik telefoniczny T9 Ci poprawiał te niektóre słowa. Całkiem dobre słownictwo, był dobry wstęp, zawarłeś w dobry sposób gimmick, bardzo solidny booking walki, który nawet mnie nie znudził, bo jak mówiłem był w pewnym momencie dość dynamiczny. Ogólnie przyznam, że oby tak dalej

Edit: Zapomniałem wytycznych bookingu xD Jako, że Stif wy...piął się na to starcie, trzeba go skarcić storyline'owo. Wygraj po krótkiej czystej walce, gdzie wykonujesz finisher. W zasadzie, to możesz od razu F wykonać, żeby nie przedłużać xD. Niech to wygląda tak, jakby Lio miał zwyczajnie jobbnąć TJP.


https://i.imgur.com/HhvoauZ.jpg
~CM Punk~

Achievements:

» 1x WWE Championship (as CM Punk - 83 days)

» 1x World Heavyweight Championship (as David Otunga)
(The longest reigning champion - 86 days)

» 2x Money In The Bank Briefcase
(1x as CM Punk, 1x as David Otunga)

» 1x 2nd Bragging Rights Cup Winner

» 1x Wrestler of the month (June 2013)

» Champion of the Year
(nWU Slammy Award 2013)

Offline

 

#7 2018-09-19 19:17:10

 Haris

Villain number one

54662278
Skąd: Las Vegas
Zarejestrowany: 2015-05-03
Posty: 1964
Punktów :   10 

Re: #3. Singles Match: TJP vs. Lio Rush

Widząc tchórzowska ucieczkę rywala, na twarzy Teddy'ego. Wiedział, że swoimi perfekcyjnymi ataki złamał nadmierną pewność siebie rywala i zadał mu cios psychiczny. Teraz nie pozostawało nic innego, jak tylko zadać kolejny cios w rozbuchane ego rywala. Spojrzał na stojącego poza ringiem rywala i kilkukrotnie stuknął się palcem w nadgarstek pokazując, że nie ma czasu na jego zagrywki i chce walczyć. To zagranie jedynie rozwścieczyło Lio, który zaczął ciskać obelgami w kierunku Perkinsa, jednak nie odważył się wejść do ringu. Cóż, może potrzebował odpowiedniej zachęty? Chcąc zmotywować swojego oponenta, TJP zaczął klaskać, za wraz z nim cała salo, co tylko dodatkowo zdenerwowało Rusha, który ze złością wślizgnął się pod dolną liną i przypuścił szaleńczy atak na rywala. Perkins był oczywiście gotowy na taką ewentualność, więc bez najmniejszego problemu uniknął ciosu rywala, po czym wykonał Jumping Spinning Back Kick, po którym Lio wbił się plecami w narożnik. Mając rywala w dogodnej pozycji, Teddy chwycił go pod kolejną akcję, którą było zwiastujące koniec combo Two Amigos, po którym bez problemu wrzucił sobie rywala na barki i wykonał Detonation Kick. Teraz nie pozostało mu nic innego, jak przypiąć przeciwnika...


03.05.2015 - 09.07.2020
Nie osiągnąłem nic

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.newforce.pun.pl www.ugamella.pun.pl www.bannedteam.pun.pl www.nexiamt2.pun.pl www.kingsajzforum.pun.pl