Ogłoszenie




#1 2018-09-06 20:48:15

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

#5. Johnny Gargano vs. Cody - for #1 contender for WWE UK Championship

#5. Singles Match for #1 contender for WWE United Kingdom Championship:
Johnny Gargano vs. Cody
Sędziowie pomocniczy: Axron & Szelton
Sędzia główny: Spajk

Offline

 

#2 2018-09-06 21:23:42

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: #5. Johnny Gargano vs. Cody - for #1 contender for WWE UK Championship



"Rebel Heart" nagle uderzyło we wszystkie głośniki, które tylko znajdowały się na arenie, co znacznie ożywiło publiczność. Momentalnie w górze pojawiły się transparenty z podobiznami Gargano, czy również hasłami, które miały go motywować - i tak również było, motywowały go cholernie. Uśmiechnięty zapaśnik pojawił się na rampie i z uśmiechem na twarzy rozejrzał się po arenie, dostrzegając dosłownie wszystko. Johny pewnie ruszył przed siebie, charakterystycznie machając rękoma na boki. Trasa nie trwała zbyt długo i Johnny dosłownie po kilkunastu sekundach wskoczył na apron, by chwilę później przejść między linami i stanąć stopami na deskach maty ringowej. Uśmiech nie schodził z jego twarzy, a ściągając swoją kamizelkę rozpoczął przygotowanie do pojedynku, czego dowodem było ruszanie nadgarstkami oraz delikatne podskakiwanie w narożniku.



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#3 2018-09-07 11:08:47

 Marceli

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 1458
Punktów :   66 

Re: #5. Johnny Gargano vs. Cody - for #1 contender for WWE UK Championship

Wchodzę później edytuje

Z całą pewnością tak będzie xD ~ Szelton


https://media1.tenor.com/images/4c40fe49dde3dcbd1545eb8e7d88d387/tenor.gif
Osiągnięcia: nWU sezon 1 jako Rey Mysterio
- 1 x US Champion
- 1 x Tag-Team Champion - with Jeff Hardy (Maricha)
- 1 x Cruiserweight champion
- 1 x WWE Champion
- First nWU Triple crown champion

nWU sezon 3 jako Dolph Ziggler
- 1x Intercontinental Champion

Offline

 

#4 2018-09-08 02:26:00

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: #5. Johnny Gargano vs. Cody - for #1 contender for WWE UK Championship

Ding dong - sędzia zabił w gong.

Chce zobaczyć KL z samego początku walki na  450 słów. Powodzenia






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#5 2018-09-10 22:14:17

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: #5. Johnny Gargano vs. Cody - for #1 contender for WWE UK Championship

Czułem niedosyt, ponieważ dzisiaj musiałem stanąć do walki, która na dobrą sprawę powinna zostać rozstrzygnięta już tydzień wcześniej. Chciałem zdobyć miano pretendenta już wtedy i mieć ten komfort na dzisiejszej gali - niestety ktoś pokrzyżował moje plany i musiał dorzucić swoje trzy grosze. Stałem strasznie zmotywowany. Można by powiedzieć, że byłem dwukrotnie zmobilizowany i pałałem chęciom, aby w końcu ruszyć do ataku i zdobyć coś, co mi się należy. Zawsze chciałem być na samym szczycie łańcucha pokarmowego, a zdobywając miano pretendenta mogłem się zdecydowanie do tego dzieła zbliżyć. Publiczność skandowała moje, jak i imię mojego nemezis - widownia podzieliła się na dwa, niemalże równe obozy. Przekrzykiwali się wzajemnie, starając się dostarczyć nam endorfiny - i tak się stało... przynajmniej w moim przypadku.

Dźwięk bitej stali sprawił, że mogłem dać upust swoim emocjom. Wystartowałem niczym wystrzelony z procy, aby stawić czoła swojemu przeciwnikowi, który nie miał zamiaru się przede mną położyć i oddać mi inicjatywę. Jego ambicję były równie wysokie, jak moje, z tą małą różnicą, że ja musiałem swoje ambicje czymś zajadać. Wystawiłem dłoń, aby okazać szacunek do swojego rywala. Wkroczyliśmy w klasyczny klincz, w którym to Cody przepchnął mnie do narożnika. Tam nie miał dla mnie litości i wbił swoje kolano w moją wątrobę, a następnie oplótł rękę na mojej szyi, by z impetem wyskoczyć i paść na plecy, wbijając przy tym moją głowę w deski maty ringowej. (DDT) Fani Rhodes'a zareagowali żywiołowo, motywując swojego bożka, licząc że mnie zgładzi. Cody podniósł mnie, aby nie tracić czasu. Kręciło mi się w głowie i nie potrafiłem racjonalnie myśleć, czego dowodem było kolejne powalenie mnie ze strony mego nemezis. "The American Nightmare" po odbiciu się od lin, wyskoczył najwyżej jak tylko potrafił, aby wbić się we mnie podeszwami swego obuwia w środek klatki piersiowej. (Missle Dropkick) Runąłem niczym kłoda, padając w narożniku z wielkim żalem do samego siebie. Co zrobiłem źle? Czy moja zbyt duża pewność siebie dała mi popalić? To była karma za to, że podszedłem do starcia zbyt lekkomyślnie, twierdząc wcześniej, że byłem przygotowany do niego idealnie. Starałem się oczyścić swój umysł, aby przeciwstawić się złowieszczej sile, która waliła mnie raz po razie. Cody podszedł do mnie i uniósł mnie do góry, wykorzystując jego nieuwagę wyprowadziłem cios z zaciśniętej pięści w jego szczękę, aby wyskoczyć i zaskoczyć go podobną akcję, którą potraktował mnie on chwilę wcześniej. (Missile Dropkick) Uśmiechnąłem się pod nosem, a widownia w okamgnieniu powstała z miejsc i poczęła skandować moje imię, zdzierając swoje gardziele do czerwoności. Od razu zrobiło mi się bardzo ciepło na sercu, a przez żyły przepłynęła wrząca adrenalina. Zacisnąłem zęby, ponieważ wiedziałem, że muszę się spiąć i dokonać coś, co jest moim motywem przewodnim - pas, który idealnie prezentowałby się na mojej tali.



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 

#6 2018-09-10 23:54:38

 Marceli

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 1458
Punktów :   66 

Re: #5. Johnny Gargano vs. Cody - for #1 contender for WWE UK Championship

Przede mną nie lada okazja. Okazja która nie zdarza się często, mimo iż walka money in the bank nie poszła po mojej myśli, mam szansę na rehabilitację. Tytuł Zjednoczonego Królestwa wyrósł na jedno z bardziej prestiżowych mistrzostw w tej organizacji, warto więc dać z siebie wszystko. Na przeciwko mnie Johnny Gargano - młody, głodny sukcesów, chętny zbudować swoje nazwisko zawodnik. Jednak przykro mi stary, brakuje ci mojego doświadczenia, mojego talentu i mojego DNA, które predestynuje mnie do zwycięstwa. Walka się rozpoczęła, Ja i Johnny weszliśmy w klincz. Pilnowałem się, by podczas tej poczatkowej próby sił nie popełnić żadnego błędu. Miałem jednak z tyłu głowy atak sprzed tygodnia. Wiedziałem że ktoś z rosteru ma mnie na celowniku, ktoś chciał mnie wyeliminować i musze mieć świadomośc tego, że może chcieć dokończyć dzieła. Nie mogę jednak pozwolić by zawładnęło to moimi myślami. Muszę skupić się na tym co tu i teraz, chwila zwątpienia może mnie kosztować wiele.

Gargano ustępuje mi zarówno siłą jak i wzrostem, dlatego też przeważamłemw klunczu i ściskając za dłonie Johnny'ego, zmusiłem go do odchylenia w tył. Oponent, uzdolniony zapaśnik, odchylił się do stopnia w którym oparł o matę głowę, wyginając swoje ciało do pozycji łuku, a następnie wyprowadził kopnięcie w mój brzuch. Zaskoczony tym atakiem, puściłem jedną rękę rywala, a ten wykorzystał to wykonując arm drag. Wylądowałem twardo na macie ringu, przeciwnik błyskawicznie za to wstał na nogi i ruszył w moim kierunku. Gdy ten schylił się w moim kierunku by mnie podnieść, chwyciłem go za kark i przerolowałem do small package. 1...2 i kickout! Johnny odkopał i błyskawicznie odsunał się do przeciwległego konta ringu. W jego spojrzeniu widać zaskoczenie, musi być świadom tego z kim wszedł do ringu i jak nie wiele dzieli go od porażki. Albowiem żarty się skończyły, to była zaledwie rozgrzewka, a teraz pora dać tym fanom to za co zapłacili swoje ciężko zarobione pieniądze. 

Oboje staliśmy po przeciwnych stronach ringu. Uśmiechnąłem się szelmowsko do Johnny'ego, co ten ewidentnie odebrał jako oznakę lekceważenia. Wiedziałem że wejdę w ten sposób pod skórę, temu dumnemu i ambitnemu żółtodziobowi. Sprowokowany Gargano ruszył w moją stronę, by nadziać się na szybki scoop powerslam. Na trybunach rozległy się oklaski, skwitowałem je ukłonem w stronę fanów, by zaraz potem ponownie skupić się na przeciwniku. Chwytam za nogi leżącego rywala, by wyprowadzić następnie wheelbarrow middle section kick. Próba przypięcia jednak okazała się bezskuteczna. Lekko poddenenrwowany zacząłem się zastanawiać nad następnym ruchem, po czym wymownie spojrzałem się w stronę narożnika. Widownia swoją reakcją wyraźnie zaaprobowała ten pomysł. Wspiałem się na trzecią linę i wyczekiwałem momentu w którym Johnny Wrestling wstanie. W tej chwili byłem całkowicie skupiony na nim. Klęska na money in the bank, tajemniczy napastnik sprzed tygodnia, wszystko to się teraz nie liczyło. Liczył się tylko wspaniały missle dropkick prosto w głowę mojego oponenta!


https://media1.tenor.com/images/4c40fe49dde3dcbd1545eb8e7d88d387/tenor.gif
Osiągnięcia: nWU sezon 1 jako Rey Mysterio
- 1 x US Champion
- 1 x Tag-Team Champion - with Jeff Hardy (Maricha)
- 1 x Cruiserweight champion
- 1 x WWE Champion
- First nWU Triple crown champion

nWU sezon 3 jako Dolph Ziggler
- 1x Intercontinental Champion

Offline

 

#7 2018-09-11 12:51:28

 Axron

http://i.imgur.com/392guXJ.png

Skąd: Łochów
Zarejestrowany: 2011-08-06
Posty: 2237
Punktów :   44 

Re: #5. Johnny Gargano vs. Cody - for #1 contender for WWE UK Championship

Grand - Duzo błędów ortograficznych oraz innych. W tym przypadku chęcią nie chęciom. Dziwnie brzmi to sformułowanie z wywoływaniem endorfin, nie brzmi to najszczęśliwiej, z biologii byłem noga, ale to chyba nie do końca jest tak, jak to opisałeś, a nawet jak jest to brzmi to słabo.
Wstęp bez szału.

Ten dźwięk bitej stali też mógłbyś sobie odpuścić.

Moim zdaniem ten post jest trochę miałki, bez charakteru, niewiele się dzieje. Kurcze Grand stać cię na dużo więcej, moim zdaniem post poniżej twojego wysokiego poziomu.


Marceli - standardowo ortografia, która tutaj kuleje, ale to dobrze wiesz

''Gargano ustępuje mi zarówno siłą jak i wzrostem, dlatego też przeważamłemw klunczu i ściskając za dłonie Johnny'ego, zmusiłem go do odchylenia w tył. '' - to zdanie to masakra nie dość, że pozbawione przecinków to jeszcze z literówkami. No i na koniec ja bym użył raczej zwrotu ,,do tyłu''.

,, Johnny odkopał i błyskawicznie odsunał się do przeciwległego konta ringu ''- tego komentować nie będę.

Prawdę mówiąc liczyłem na więcej od was.... Niemniej swój głos oddaję na Gargano - mniejsza liczba byków, bardziej się przyłożył, chociaż momentami nudził. 1:0 ale różnica doprawdy minimalna moim zdaniem


» Otis:


https://www.wwe.com/f/styles/wwe_16_9_xs/public/all/2020/10/WWE_US_Championship--8a7032700a1cafff3403b6192157f15c.png


» Achievements:
- 1x WWE United States Championship - 1 x Otis (current)
- 1x WWE Intercontinental Championship - 1 x Kane (111 days)
-1x WWE United Kingdom Championship - 1 x Kane (7 day, last)

Vintage nWU
- 2x WWE Championship - 1 x CM Punk(91 days) 1 x The Miz(21 days)
- 2 x World Heavyweight Championship - 1 x Drew McIntyre (57 days) 1 x The Brian Kendrick (20 days)
- SmackDown Money in the Bank - 1 x The Brian Kendrick


Offline

 

#8 2018-09-12 04:07:57

 Szelton

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: Zimbabwe/Równina Buszmenów
Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 1561
Punktów :   76 

Re: #5. Johnny Gargano vs. Cody - for #1 contender for WWE UK Championship

Grand: Ciekawy wstęp. Momentami trochę sztampowy, a momentami trochę nietuzinkowy. Dobrze, że odniosłeś się do sytuacji sprzed tygodnia, gdzie wasze starcie się nie odbyło. "pałałem chęciom" ---> "chęcią" "Dźwięk bitej stali" - hmmm, ciekawy sposób na określenie "metalicznego dźwięku gongu" "który nie miał zamiaru się przede mną położyć i oddać mi inicjatywę" - myślę, że tutaj bardziej pasowałoby, jakbyś odmienił jako "nie miał zamiaru (...) oddać mi inicjatywy" "Fani Rhodes'a zareagowali żywiołowo, motywując swojego bożka, licząc że mnie zgładzi" - szczerze, trochę to cringe'owo brzmi, jakbyś trochę nie miał pomysłu xD. "muszę się spiąć i dokonać coś" - tutaj np. by bardziej pasowało "dokonać czegoś". Ok, ogólnie Twój post był nawet niczego sobie. Było kilka literówek, ale raczej nic wielkiego. Troszkę zbyt mocno zabookowałeś Rhodesa, który tydzień temu przecież odniósł kontuzję. Fajnie, że w późniejszej fazie odzyskałeś inicjatywę i zrobiłeś comeback. Była chęć walki, były przemyślenia i emocje, był w miarę poprawny opis starcia. Jest całkiem dobrze.

Marceli: Twój wstęp jest całkiem dobry. Powiedziałbym nawet, że czuć w nim Twój wysoki potencjał pisania postów. Momentami jednak zabrakło mi kilku określeń, które mogłyby nadać zdaniom większego kolorytu. Czyżby obcinanie słów, żeby się zmieścić w limicie? Fajnie, że opowiedziałeś o co toczy się walka, kim jest Twój rywal oraz opisałeś swoją motywację zwycięstwa. Po fajnych odczuciach w pierwszym akapicie, w przypadku akapitu drugiego nadeszła faza rozczarowania. Wejście w walkę jest opisane u Ciebie tak nietypowo, że nie wiem o czym czytałem, musiałem wracać kilka razy nie pamiętając gdzie skończyłem. Ten moment z tym zmuszeniem rywala do pochylenia do tego stopnia, aby oparł głowę o matę to brzmi jak jakiś kompletny bullshit. Dalej troszkę lepiej, na koniec 2-ego akapitu odniosłeś się do fanów, dla których chcesz dać jak najlepsze show - w tę stronę powinieneś kierować swoje posty. Następny akapit Twojego posta jednak nie uratował - nadal było tam mnóstwo chaosu. "Chwytam za nogi leżącego rywala, by wyprowadzić następnie wheelbarrow middle section kick. Próba przypięcia jednak okazała się bezskuteczna." chciałbym wiedzieć kiedy po akcji przeszedłeś do pinu xD. Dodatkowymi smaczkami u Ciebie są literówki takie jak np. "poddenenrwowany" xD lub "przeważamłemw klunczu" xD. Ogólnie potencjał był, ale powiedzmy sobie wprost, troszkę na odwal się podszedłeś do tego posta. Jestem bardziej niż pewien, że nie przeredagowałeś go porządnie przed wysłaniem.

Obaj nie wysłaliście doskonałych postów, dlatego nie można jednoznacznie stwierdzić, że któryś z was był zdecydowanie lepszy lub gorszy. Po niezłym wstępie, który miał u siebie Marceli, myślałem, że to na niego oddam swój głos. Pozostałe dwa akapity w jego poście zmieniły jednak moje zdanie i to Grandowi przyznaję swój punkcik!


https://i.imgur.com/HhvoauZ.jpg
~CM Punk~

Achievements:

» 1x WWE Championship (as CM Punk - 83 days)

» 1x World Heavyweight Championship (as David Otunga)
(The longest reigning champion - 86 days)

» 2x Money In The Bank Briefcase
(1x as CM Punk, 1x as David Otunga)

» 1x 2nd Bragging Rights Cup Winner

» 1x Wrestler of the month (June 2013)

» Champion of the Year
(nWU Slammy Award 2013)

Offline

 

#9 2018-09-12 18:01:02

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: #5. Johnny Gargano vs. Cody - for #1 contender for WWE UK Championship

Poprzednicy powiedzieli wszystko. Gargano zdobywa przewagę i wygrywa to kto ładniej. Swój głos także oddałbym na Granda, więc przy 3-0  booking nie ma jakichś specjalnych wymagań. Napisz końcówkę walki na 350 słów, powodzenia i gratulacje dla obydwu panów za to starcie.






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 

#10 2018-09-13 21:21:46

 Lord Grand

https://i.imgur.com/zb9TAFi.png

Zarejestrowany: 2014-11-11
Posty: 2926
Punktów :   39 

Re: #5. Johnny Gargano vs. Cody - for #1 contender for WWE UK Championship

Akcja w ringu stawała się coraz to ciekawsza i coraz to bardziej dawała się we znaki nam obojgu. Widać było, że przeważałem i ciągle atakowałem, nie dając odpocząć swojemu przeciwnikowi na ani moment, czego dowodem była nawałnica ciosów, która lądowała to na głowie, torsie jak i innych częściach ciała mojego przeciwnika. Chciałem tylko zdobyć to, czego pragnąłem od dwóch tygodni - możliwość walki o pas, który po prostu musiał znaleźć się na mojej tali.

Cody powoli zbierał się do tego, aby wstać z desek maty ringowej. W bardzo szybki sposób umożliwiłem mu to, atakując go po raz kolejny. Zacisnąłem pięść i uderzyłem go w głowę, by następnie zwinnie przygotować go do akcji, która znacznie przybliżyłaby mnie do zwycięstwa w tejże walce. Gdy miałem już wszystko jak na tacy, dokonałem tylko formalności, wbijając głowę Codiego w deski maty ringowej. (Slingshot DDT)

Widownia nie mogła po prostu wytrzymać. Wstała i poczęła klaskać, okazując mi szacunek i swoją wierność do mojej osoby. Miałem najwierniejszą publiczność - byli ze mną zawsze, nawet jak mi nie szło. Byłem pewny, że są najwspanialsi. Rhodes powoli zaczął zbierać się do tego, by w jakiś sposób mnie zaskoczyć. Ale czy się udało? Skądże! Przygotowałem się i bardzo szybko wbiłem podeszwę obuwia w szczękę swojego przeciwnika. (Superkick)

Padłem na deski maty ringowej, dociskając Codiego do maty, aby sędzia mógł go odliczyć do trzech. Tak i się stało, a ja w podzięce wdrapałem się na narożnik i oddałem hołd swojej widowni, która była jeszcze głośniejsza niż podczas walki. Oni widzieli we mnie numer "1", który może odmienić losy federacji i oczyścić ją z korupcji i innych brudnych zagrywek. Mogłem im to obiecać, że zmienię to bardzo szybko!

Zeskoczyłem z narożnika i podszedłem do Codiego, podnosząc go z desek maty ringowej. Uścisnąłem jego dłoń i podziękowałem za walkę, życząc mu przy okazji powodzenia w dalszej karierze w ringu WWE. Spojrzałem w obiekty kamery i uśmiechnąłem się pod nosem, ponieważ wiedziałem, że zbliżam się do Ortona, który... może powoli czyścić swoją zbroję z odchodów, które pojawiły się, gdy odliczyłem Codiego.



https://66.media.tumblr.com/6aedc66483748fd7227b09776cc15a65/tumblr_pwkbhvCa4J1xx06wro3_500.gifv

Seth Rollins
8 | 0 | 4

WHC Champion (Cesaro)
IC Champion (Seth Rollins)





"Lazur, piasek, ja i ona, życiem pijani na skałce
I odsłonięte ramiona, jej głowa na mojej klatce"

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.blazers.pun.pl www.grupacr.pun.pl www.zskielce.pun.pl www.sasuke1.pun.pl www.bakuganbatllemisztrz.pun.pl