Ogłoszenie




#1 2018-08-02 17:22:41

 Szelton

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: Zimbabwe/Równina Buszmenów
Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 1561
Punktów :   76 

Segment na zapleczu: Wywiad ze zwycięzcą walki (Christian vs. CM Punk)

~Segment na zapleczu:
Wywiad ze zwycięzcą walki #2~


https://i.imgur.com/HhvoauZ.jpg
~CM Punk~

Achievements:

» 1x WWE Championship (as CM Punk - 83 days)

» 1x World Heavyweight Championship (as David Otunga)
(The longest reigning champion - 86 days)

» 2x Money In The Bank Briefcase
(1x as CM Punk, 1x as David Otunga)

» 1x 2nd Bragging Rights Cup Winner

» 1x Wrestler of the month (June 2013)

» Champion of the Year
(nWU Slammy Award 2013)

Offline

 

#2 2018-08-11 10:50:05

 Spajk

http://i.imgur.com/392guXJ.png

33947490
Skąd: Planeta Ziemia
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1865
Punktów :   46 

Re: Segment na zapleczu: Wywiad ze zwycięzcą walki (Christian vs. CM Punk)

Kamera przenosi się na backstage ze zbliżeniem na wiecznie uśmiechniętą Renne Young.

Renee Young: Panie i panowie, rozmawiam dziś ze zwycięzcą drugiej walki dzisiejszego wieczoru. Oto Kapitan Charyzma - Christian

W tym momencie kamera przejechała na bok, gdzie stał Kanadyjczyk

Christian wywiad

Christian: Witaj Renne, świetnie wyglądasz.

Renne Young: Dziękuje, ty również. Jednak chciałabym zapytać Cię o ostatnie wydarzenia w twojej karierze. Powrót zacząłeś od przegranej aby potem wygrać parę walk i ponieść porażkę w walce o tytuł. Co sie stało?

Christian: Powroty zawsze są ciężkie, szczególnie dla takiego zawodnika jak ja. Cieszę się jednak, iż później udało mi się wygrać ważne starcia, zostać pretendentem do pasa. PPV jednak jest galą do zapomnienia, bardzo chciałem zdobyć to złoto - dla siebie i dla fanów, popełniłem niestety zbyt dużo błędów w tym starciu i musiałem za to zapłacić.

Renne Young: Mimo wszystko chyba wracasz na właściwe tory? Wywalczyłeś miejsce w walce o walizkę i pokonałeś CM Punka - twojego przeciwnika po powrocie.

Christian: Od mojej ostatniej walki z Punkiem sporo się zmieniło, żaden z nas nie był tym samym zawodnikiem co jeszcze miesiąc temu. Cieszę się z tej wygranej, powoli wracam do swojej optymalnej formy. Jeśli o walizkę chodzi - jest ona teraz najważniejsza. Wygranie jej będzie okazją na szybszy powrót na miejsce numer jeden w organizacji, zrobie wszystko by na Money in The Bank zerwać ją z tego łańcucha.

Renne Young: Dziękuje za rozmowę.

Christian: Dziękuje Renne, ale mam jeszcze pytanie. Masz jakieś plany nie wieczór? Może jakaś kolacja?

Na te słowa Renne odeszła od zawodnika zostawiając go samemu sobie bez otrzymania odpowiedzi






Achievements
1 x United States Champion
2 x WWE Champion
nWU Awards 2015: Player of the Year
3 x Intercontinental Champion
7 lat bez zmiany postaci - Christian





Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kingsajzforum.pun.pl www.ugamella.pun.pl www.newforce.pun.pl www.bannedteam.pun.pl www.fajnagrupa1.pun.pl