Ogłoszenie




#1 2018-10-19 17:17:15

 Maverixx

https://i.imgur.com/1WlQtvK.png

Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 1486
Punktów :   28 

~Segment otwierający: Peep Show

~Segment otwierający:
Peep Show: Kyle O'Reily /w. CM Punk /w. Cody


https://66.media.tumblr.com/179a70460819456f1ce647cf57e7d1aa/tumblr_inline_p8cbwf8f471vgj8rv_400.gif


http://freegifmaker.me/img/res/1/5/2/7/5/0/15275073551181686.gif

Offline

 

#2 2018-10-28 01:45:04

 Szelton

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: Zimbabwe/Równina Buszmenów
Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 1561
Punktów :   76 

Re: ~Segment otwierający: Peep Show



*Gdy tylko "Just Close Your Eyes" rozbrzmiało na arenie w Charlotte, publiczność zareagowała ogromnym cheerem! Christian w cywilnych ciuchach spokojnym krokiem szedł w stronę ringu, gdzie była rozstawiona scenografia jego programu "Peep show". Sam zainteresowany po chwili wsłuchiwania się w pop ze strony fanów rozpoczął speech:*

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR8UcXoSx7rjpnYUn_lbHyiYq7DYQgibVYNsuhjWOJpcZweIt0-

- Wiecie co? Na zapleczu byłem nieco zdołowany. Wiedziałem, że muszę tu wyjść i poprowadzić "Peep Show" dla was. Jednak do tej pory w historii mojego programu nie było takiej sytuacji, żebym był tak zdołowany. Wciąż pamiętam Raw sprzed 2 tygodni gdzie ograbiono mnie z tytułu. Ta smutna chwila nadal do mnie wraca niczym bumerang i dołuje mnie niezwykle. Dziękuję wam, moi Peeps, że pomimo tego, wciąż jesteście ze mną. To wy jesteście powodem, dla którego wciąż tutaj walczę i trenuję, a do tego na mojej twarzy pojawia się jeszcze uśmiech. Wiem, że wierzycie we mnie, że wspólnymi siłami uda nam się odzyskać NASZ pas mistrzowski WWE! Na SummerSlam będę miał okazję stoczyć *One More Match* o pas WWE i obiecuję, że nie zawiodę was! Złoto powróci do nas!

- Czas jednak na pierwszego gościa naszego programu! Powitajcie brawami, albo też nie, Kyle'a O'Reilly'ego!


~Shock the system~

*ReDragon pewnym i śmiałym krokiem wszedł do ringu z mikrofonem w ręku. W spokoju oczekiwał na pytania prowadzącego show.*

- Witaj Kyle. Niedawno zadebiutowałeś w szeregach naszej federacji, a wywołałeś swoją osobą już niemałe zamieszanie. Pokonałeś całkiem doświadczonego zapaśnika, jakim jest Cody, na gali Extreme Rules. Wydaje się, że to jeszcze nie koniec waszej rywalizacji. Ponadto UDAŁO CI SIĘ PRZYPADKIEM pokonać mnie przed 2 tygodniami, czym walnie przyczyniłeś się do utraty przeze mnie tytułu mistrzowskiego WWE. W następnym tygodniu zmierzyłeś się z nowym mistrzem WWE, czyli CM Punkiem, gdzie byłeś blisko wygranej. Jak skomentujesz te ostatnie wydarzenia?

- Cody to tylko mały przystanek w drodze do mojej wielkiej kariery. Sam przecież wiesz, że ten nieudacznik wciąż niczego nie osiągnął w naszej federacji, a wręcz tylko hańbi swoje rodzinne powiązania. Mam zamiar wykurzyć go z tego biznesu RAZ NA ZAWSZE. On nie zasługuje na to, aby dłużej być w szeregach naszej federacji. Co do naszej walki na Raw przed dwoma tygodniami - "UDAŁO MI SIĘ PRZYPADKIEM"?! Żartujesz prawda? Prawdę mówiąc udowodniłem tylko, że jestem w stanie pokonać każdego. Nie ma dla mnie znaczenia, czy to będzie debiutant i amator czy doświadczona legenda i mistrz WWE. To ja jestem tutaj najlepszy i niebawem to udowodnię. Szczerze, to powinieneś już wracać do rodzinnego Ontario i dać szansę komuś nowemu na rozsławienie naszej kanadyjskiej ojczyzny w świecie. TERAZ NADSZEDŁ MÓJ CZAS!

*Christian uśmiechnął się tylko z pogardą*

- Rozumiem, że jesteś młodym, głodnym sukcesu zapaśnikiem. Pamiętaj, że jeszcze długa droga przed Tobą i daleko ci do mnie. Zapewne kiedy nie byłeś jeszcze pełnoletni oglądałeś mnie przed telewizorem jak walczyłem na największych scenach w świecie pro wrestlingu. Jedna jaskółka wiosny nie czyni, a jedno PRZYPADKOWE zwycięstwo nie czyni cię najlepszym zapaśnikiem w tym biznesie.

*Kyle nerwowo zbliżył się do Christiana i już miał go zaatakować, gdy Christian dołożył od siebie:*

- Wspaniale! O to mi chodziło! Bardzo dobrze, że cała ta sprawa wywołuje w tobie masę emocji! Idealny więc czas na powitanie naszego kolejnego gościa! Panie i panowie, przed wami "American Nightmare", Cody!



*Cody ubrany w elegancki garnitur udał się spokojnym krokiem do ringu, trzymając w ręku mikrofon. Wszedł patrząc tylko na prowadzącego program, Christiana, całkowicie przy tym ignorując zaproszonego Kyle'a*

- Witaj, Christian. Dziękuję ci za możliwość uczestniczenia w twoim programie.

- Witaj, Cody. Ostatnimi czasy nie wiedzie Ci się w WWE najlepiej. Przegrywasz walkę za walką, a Twoja przyszła kariera stanęła przed znakiem zapytania. Nie jesteś w stanie skutecznie przeciwstawić się niedawnemu debiutantowi, stojącemu tutaj, Kyle'owi O'Reilly'emu.

- Christian, naprawdę musimy tracić na to czas? WWE Universe chce oglądać ludzi prawdziwie oddanych tej rozrywce sportowej, jak ja, czy ty, a nie takiego przykrego typa, jak Kyle, który szuka taniej okazji na wypromowanie się kosztem kogoś innego.

*Kyle O'Reilly wtrącił się do rozmowy*

- Cody, kiedy w końcu porzucisz te mrzonki o oddaniu dla wrestlingu? Nie znaczysz już nic. Nasze następne starcie nie będzie dla mnie żadnym wyzwaniem, gdyż już raz cię pokonałem na Extreme Rules i jestem pewien, że zrobię to ponownie. Nie liczą się już teraz godziny spędzone na siłowni i treningach chwytów zapaśniczych, a wyniki. Tylko one windują najlepszych w górę.

*Zdenerwowany Cody spojrzał groźnie na Kyle'a*

- Zgoda, ostatnio straciłem formę, a moje umiejętności są ostatnio skromniejsze. Jednego wciąż jeszcze nie straciłem - honoru królewskiej rodziny! Zagrajmy va bank! Zmierzmy się jeszcze jeden, ostatni raz na SummerSlam! Stawiam na szali moją karierę! Jeśli przegram, przyznam ci rację, że zawodzę swoich fanów i pamięć swojego ojca i opuszczę tą federację. Jeśli jednak uda mi się wygrać, publicznie upokorzysz się przed całą widownią i przyznasz, że nie miałeś racji co do mnie, gdyż wciąż jestem materiałem na czołową postać tej federacji, a mój ojciec mógłby być ze mnie dumny.

*Publika zareagowała dużym cheerem*

- Wchodzę w to - powiedział O'Reilly.

- Świetnie! Rodzi nam się wspaniałe widowisko! Takie rzeczy moi drodzy peeps tylko w moim programie Peep Show! To przyjemność tworzyć dla was najlepszą rozrywkę sportową na świecie! Widzicie to teraz i przekonacie się na SummerSlam, gdy odzyskamy wspólnymi siłami nasze złoto!



*Mistrz WWE wszedł dumnym krokiem w stronę ringu krokiem, trzymając w ręku mikrofon*

https://i.imgur.com/5T3hQHw.gif

- Brawo, Christian, brawo! - powiedział ironicznym głosem CM Punk - Prawie mnie wzruszyłeś swoimi pięknymi sloganami. Nawet podziwiam twoją wiarę w swoje możliwości zwycięstwa. W końcu nie jesteś już młodzieniaszkiem. Zaczyna ci chyba także uderzać zanadto do głowy likier klonowy, którego z całą pewnością nadużywasz. Przecież zbliżasz się nie ubłagalnie do emerytury. Powiem ci coś, Christian. Czas aby twój kryzys wieku średniego się nie uwidaczniał więcej. Za niespełna 2 tygodnie na SummerSlam skopię ci tyłek i obronię mój pas. Pamiętaj, że mój organizm nie jest skażony żadnymi truciznami, w przeciwieństwie do ciebie. Moje ciało jest niczym świątynia. Wzniosłe i doskonałe. Moja wolność od używek cię wyzwoli, Christian, a ciebie, z wielką chęcią złożę w ofierze. Będziesz miał okazję dołączyć do mojego ruchu "Straight Edge", gdyż nadzieja dla ciebie jeszcze nie zgin...

*W słowo mu wszedł Cody*

- Co? O czym ty bredzisz Punk?! Śmiesz przerywać świetny program tylko dlatego, że przypadkiem zdobyłeś mistrzostwo WWE w bardzo tchórzliwy sposób, atakując Christiana z zaskoczenia i bredzisz jak jakiś fanatyk? Za kogo ty się uważasz świrze?!

*Cody spoliczkował lidera ruchu "Straight Edge"*

*Punk tylko dotknął swojego obitego policzka, a następnie ruszył z serią punchów na Cody'ego jak jakiś furiat. Do ataku dołączył się również stojący obok Kyle O'Reilly, który tylko czekał, żeby zaatakować Rhodesa. Na to wszystko nie mógł przystać Christian, który ruszył na CM Punka i Kyle'a! Wywiązał się chaotyczny brawl, a część scenografii uległa zniszczeniu. Wtedy też...*



*Na stage wbiegł generalny manager Raw, Shane McMahon!*

- Przestańcie, natychmiast! Wiecie chyba, że cywilizowani gentlemani nie rozwiązują swoich konfliktów w tak prymitywny sposób. Jest na to o wiele lepsza metoda. Zmierzycie się wszyscy dzisiaj w ringu w jednej walce! Będzie to tag-team match! CM Punk oraz Kyle przeciwko Christianowi i Cody'emu w walce wieczoru! Radzę wam już zacząć się przygotowywać!


https://i.imgur.com/HhvoauZ.jpg
~CM Punk~

Achievements:

» 1x WWE Championship (as CM Punk - 83 days)

» 1x World Heavyweight Championship (as David Otunga)
(The longest reigning champion - 86 days)

» 2x Money In The Bank Briefcase
(1x as CM Punk, 1x as David Otunga)

» 1x 2nd Bragging Rights Cup Winner

» 1x Wrestler of the month (June 2013)

» Champion of the Year
(nWU Slammy Award 2013)

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elothfans.pun.pl www.merganor.pun.pl www.supergra-bakugan.pun.pl www.vt.pun.pl www.cs-grom.pun.pl