Ogłoszenie




#1 2018-09-20 20:08:26

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

Segment otwierający: Authority

Segment otwierający:
Authority

Offline

 

#2 2018-10-04 20:44:32

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: Segment otwierający: Authority






BEHOLD THE KING THE KING OF KINGS...


Muzyka wejściowa najbardziej wpływowych ludzi w tym biznesie sprawiła, że oczy całej areny zostały skupione w jednym punkcie. Najważniejsze osoby całego rosteru nagle pojawiły się na rampie ku niezadowoleniu publiczności. Pierwszy wyszedł sam prezes WWE - Triple H ubrany w garnitur podkreślający jego elegancję i stanowisko jakie obejmuje. Za nim pojawiła się dwójka najbardziej niebezpiecznych i bezlitosnych bestii. "A Monster Among Men" Braun Strowman oraz "The Viper" Randy Orton. Prezes zebrał u swego boku armię, która ma stanowić o jego sile. Paul od zawsze chciał władzy, a kiedy ją dostał, postanowił rządzić twardą ręką. Cała trójka zatrzymała się na początku rampy. Kamerzysta ukazał twarz Triple H'a, która wyrażała nieskrywane poczucie wyższości. Lekki uśmieszek świadczył o pewności siebie, którą wprost emanował. Jego żołnierze natomiast nie ukazywali żadnych emocji. Ich skamieniałe twarze powodowały jeszcze większy strach u przeciwników dyrekcji. Heat publiczności przerwała amerykańska konferansjerka.

On the way to the ring - COO of WWE "The King of Kings Triple H, "A Monster Among Men" Braun Strowman and The United Kingdom Champion "The Viper" Randy Orton - The Authority!



Uśmiechnięta JoJo była ewidentnie zadowolona z wykonanej pracy. Chciała to zrobić jak najlepiej, w końcu zapowiadała samego prezesa WWE i jego wiernych przyjaciół. The Authority było już w drodze do ringu. W poszczególnych częściach areny można było dojrzeć fanów, którzy kłaniali się przed Celebral Assasinem. Widocznie miał również swoich zwolenników - ich było jednak dużo mniej. Większość była przeciwna władzy totalitarnej, która stopniowo jest wprowadzana do największej federacji wrestlingu na świecie. Widać było, że Triple H wszystko idealnie ukartował. Zdobył zaufanie najsilniejszych i najbardziej niebezpiecznych zawodników. Z nimi u boku mógł zrobić dosłownie wszystko, ponieważ nikt nie był w stanie im się przeciwstawić. Przeciwnicy traktowali dyrekcję jako zło konieczne - wiedzieli, że muszą się podporządkować, ale ich wola walki nie dawała za wygraną. Dlatego zmagali się z potężnym strachem, który nakazywał im dołączyć w szeregi niezwyciężonej grupy, do której niestety dostęp mieli tylko wybrańcy. Nie tylko Triple H czuł wyższość. Strowman i Orton także wiedzieli, że mając tak ogromne przywileje mogą robić praktycznie co tylko sobie wymyślą. Mieli świat wrestlingu u swych stóp - federacja stała się ich placem zabaw. Nie mogli jednak zawieść swojego szefa i chcieli zrobić wszystko, aby spełnić jego wymagania. Dlatego kroczyli za nim krok w krok. Byli jego żołnierzami w walce o to co dobre dla biznesu. Członkowie The Authority wkroczyli do kwadratowego pierścienia. Każdy z nich miał mikrofon w dłoni, wypowiedź rozpoczął sam prezes.

------------------------------------------------------------------------------------------------



http://stillrealtous.com/wp-content/uploads/2016/12/tripleh1.jpg



Triple H: Od początku wiedziałem co chcę osiągnąć. Podczas gdy Vince zajmował się przeliczaniem pieniędzy ja ciężko harowałem, aby odbudować federację na nowo. Analizowałem każdy aspekt biznesu, który miał narodzić się na nowo. W pocie czoła rozmyślałem nad odpowiednimi argumentami, które przekonałyby właścicieli konkurencji, abyśmy wszyscy razem połączyli siły. Kiedy władza trafiła wreszcie w moje ręce wszystko zmieniło się na lepsze. Wy zapewne tego nie wiecie, ale muszę wam powiedzieć, że do utrzymania pełni władzy potrzebna jest ciągła ciężka praca - oddanie się temu. Do tego prawdziwy właściciel potężnego biznesu potrzebuje jednak grupy, której będzie bał się każdy wokół. Grupy, która będzie definiowała jego siłę, grupy, która utrzyma sprowadzi do porządku dziennego każdego rebelianta. Tego wszystkiego wymaga władza totalitarna. Robię wszystko co mogę, aby biznes stawał się coraz lepszy, ale nie byłoby mnie tutaj gdyby nie moi przyjaciele. Dwóch najbardziej dominujących zawodników w historii tej rozrywki sportowej. Panowie - oddaję wam głos.

Lider najbardziej władczej grupy zdecydował, że zabierze głos jako pierwszy. Poprawił tytuł mistrzowski przewieszony przez bark i rozpoczął wypowiedź.

Randy Orton: Nic nie dzieje się z przypadku. Kiedy dołączyłem do Authority został mi przedstawiony jasny plan działania. Dostaniemy wszystko o czym żaden z was nawet nie śnił w zamian za spuszczanie manta każdemu kto tylko krzywo spojrzy na władzę. W ten sposób osiągnęliśmy status nietykalnych. Nastała nowa era, której nikt nie będzie w stanie zmienić. Historia została napisana raz i żaden ze szczyli obecnych w szatni nawet nie zbliży się do tronu. Wszyscy są jedynie pionkami w naszych rękach, śledzony jest każdy ich krok, są inwigilowani, nie pozostawiają po sobie nawet cienia sekretu. Są tutaj, ponieważ wiedzą, że gdyby odeszli żaden z nich nie miałby nawet pieniędzy, aby wyżywić swoją rodzinę. Stali się maszynami do zarobku pieniędzy, które spływają na nasze konta. Tytuł mistrzowski, który trzymam teraz na ramieniu jest na nim, ponieważ ja tak chciałem. Wybrałem sobie ten który mi się najbardziej podobał, a mógłbym mieć jakikolwiek bym tylko zamarzył. Każdy kto do tej pory stanął mi na drodze i próbował odebrać złoto został przeze mnie pokonany, a najlepsze jest to, że żaden z nich nawet nie próbował rewanżu. Oni wszyscy dobrze wiedzą, że tak czy inaczej nie mają szans odebrać mi tego co należy do mnie, a właściwie tego co należy do nas. Kieruję jasny komunikat do każdego pracownika naszej federacji - nie uda się odebrać nam władzy. Śledzimy każdy wasz krok dlatego radzę, abyście nie próbowali wychylać się przed szereg. Odwaga nie sprawi, że będziecie w jakikolwiek sposób traktowani lepiej, a jedynie może narazić was na atakach dwóch najbrutalniejszych bestii, które tylko czekają, aż potknie wam się noga. Ja i Braun gdy tylko dostaniemy sygnał rozerwiemy was na strzępy - to będzie dla nas przyjemność.

The Legend Killer uśmiechnął się lekko i popatrzył na Strowmana, który nie jest zbyt wygadany, ale tym razem spróbował się wypowiedzieć.

Braun Strowman: Jestem olbrzymem, który z chęcią zniszczyłby każdego z was. Dlatego radzę, abyście nie wchodzili nam w drogę. Nasza władza będzie wieczna, nikt nas nie powstrzyma. Stanę murem za swoimi przyjaciółmi, a kiedy uznam, że któryś z was krzywo popatrzy się na któregoś z nich wówczas staniecie się moim celem. Moje ataki będą wyprowadzane ze zwierzęcą, niepowstrzymaną siłą i brutalnością, o której nawet sobie nie śnicie. Nie posiadam uczuć ani emocji, jestem potworem wśród ludzi, który tylko czeka na okazję, aby zakończyć wasze kariery.

Triple H znów zabrał głos.

Triple H: Te słowa zostały skierowane do każdego kto zechce sprzeciwić się choćby jednemu wydanemu poleceniu. Orton i Strowman nie dadzą wam ani chwili wytchnienia, będą bili aż stwierdzicie, że popełniliście błąd. Władza nie może się bowiem wymknąć spod kontroli. Należy zachować hierarchię i zasady, które są niezbędne, aby rządzić tak ogromnym biznesem jakim jest WWE. Nie obchodzi mnie co o tym sądzicie - płacicie za bilety żeby zobaczyć swoich bohaterów, którzy tak czy inaczej polegną jeśli zechcą się zbuntować przeciwko mnie i mojej rodzinie. Jednym z takich ludzi jest Roman Reigns, który myśli, że zasady go nie dotyczą. Dziś zmierzy się z mistrzem United Kingdom - Randym Ortonem. Zobaczycie pokaz siły jedynego prawdziwego mistrza, który pozbawi tego buntownika jakichkolwiek złudzeń. Era Authority będzie trwać, a żaden z was, szarych obywateli nic z tym nie zrobimy. Zapamiętajcie sobie te słowa - "Dyrekcja zawsze wygrywa".

Po ostatnich słowach Triple H'a rozbrzmiała jego muzyka i nastąpiła krótka przerwa reklamowa.


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elothfans.pun.pl www.supergra-bakugan.pun.pl www.merganor.pun.pl www.cs-grom.pun.pl www.zygzag.pun.pl