Ogłoszenie




#1 2018-09-20 20:09:36

Kevin.

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: we mnie ta moc?
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1925
Punktów :   44 
WWW

Segment w ringu: Kyle O'Reilly /w. Cody

Segment w ringu:
Kyle O'Reilly /w. Cody

Offline

 

#2 2018-09-25 15:41:18

 Marceli

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 1458
Punktów :   66 

Re: Segment w ringu: Kyle O'Reilly /w. Cody

"Kingdom" rozbrzmiało na arenie. Owinięty bandażami wokół żeber idę do ringu wyraźnie skoncentrowany i zdenerwowany. Fani nagrodzili mnie owacjami, chociaż widzieli że nie jestem dzisiaj w nastroju do wspólnej zabawy. Wiedzieli również z pewnością czym jest to spowodowane. Kyle O'Riley przeszedł wszelkie granice przyzwoitości, a ja n nie zamierzam tego tak zostawić. Wchodze do ringu i prosze o mikrofon


- Na wstępie chciałbym przeprosić. Chciałbym przeprosić każdego z was przed telewizorem jak i zgromadzonych tutaj, w pięknym OKLAHOMA CITY. Moja kariera w ostatnim czasie nie toczy się w zbyt zadowalający sposób. Musze to z bólem serca wziąć na klatę i przyznać. Utopiłem okazję na walizkę money in the bank, utopiłem okazję na walkę mistrzowska o pas UK. Nie szukam wymówek i przyznaje dałem ciała. Jednak obiecuje wam że odbiję się od tego dna, bo to robię całe życie. Upadam po to by wejśc następnym razem jeszcze wyżej. I tak w kółko i w kółko, bo wierze że jedyna droga by w tym ringu coś osiągnąc, nie ma drogi na skróty...

... I właśnie to jest głównym powodem dla którego tu dziś wyszedłem. Ponieważ niektórym na tym zapleczu wydaje się że mogą załatwić sobie bilet na szczyt cudzym kosztem. Myślą że są sprytni, że ujdzie im to na sucho. Dobrze wiecie o kim mówię. Kyle O'Riley, nasz nowy nabytek postanowił zadebiutowac w najbardziej żałosnym stylu jaki mógł wymyślić Zaatakował mnie najpierw 3 tygodnie temu na zapleczu. A następnie ponowił to tydzień temu. I czym się tłumaczy? Że niby zasługuje na moją pozycję? Że niby zawdzięczam wszystko ojcu? Słuchaj no gnojku, w czasach gdy ty dopiero uczyłeś się odbijać od lin, ja musiałem tyrac dzień i noc by ktokolwiek mnie zauważył, by ktokolwiek dał mi walkę w telewizji albo chociaż wywiad na zapleczu. Nie wiesz nic o mnie ani o tym biznesie. A to co pokazałeś w ostatnich tygodniach potwierdza również że nie zasługujesz na jakąkolwiek pozycję w tej federacji. Wiesz dlaczego? Bo każda osoba na tym zapleczu załatwia swoje problemy w środku ringu, twarzą w twarz. Niektórych lubię, innych nie, ale mam do nich szacunek za to ile pracy wkładają w to by coś osiągnąc. Twoja obecność tutaj jest splunięciem w twarz dla całej szatni, ponieważ oni w przeciwieństwie do Ciebie mają jaja by stanąc  twarzą w twarz z rywalami. Tak więc Kyle, nie rusze się z tego ringu dopóki nie wyjdziesz tutaj. Dość ukrywania, dość ataków od tyłu. Chyba że jesteś nikim więcej jak tylko kolejnym sczurem który próbującym zdobyć swoje 5 minut, nie reprezenutjąc sobą NIC. NO DALEJ KYLE, CZEKAM!


https://media1.tenor.com/images/4c40fe49dde3dcbd1545eb8e7d88d387/tenor.gif
Osiągnięcia: nWU sezon 1 jako Rey Mysterio
- 1 x US Champion
- 1 x Tag-Team Champion - with Jeff Hardy (Maricha)
- 1 x Cruiserweight champion
- 1 x WWE Champion
- First nWU Triple crown champion

nWU sezon 3 jako Dolph Ziggler
- 1x Intercontinental Champion

Offline

 

#3 2018-09-25 16:12:04

 Maverixx

https://i.imgur.com/1WlQtvK.png

Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 1486
Punktów :   28 

Re: Segment w ringu: Kyle O'Reilly /w. Cody



\\\     SHOCK     ///
///     THE     \\\
\\\     SYSTEM     ///




Publiczność wstała z miejsc i zaczęła głośno dawać upust swojemu niezadowoleniu. Zeszłotygodniowe akcje debiutanta nie przysporzyły mu nowych przyjaciół - to pewne. O'Reilly pojawił się na stage'u i posłał stojącemu w ringu zapaśnikowi przelotne spojrzenie. Na twarzy Kyle'a malowało się zadowolenie i pewność siebie, a jego usta wykrzywione były w lekkim uśmieszku. ReDragon ruszył powolnym krokiem w stronę kwadratowego pierścienia. Był ubrany w swoje codzienne ubrania - nie zamierzał walczyć. Biorąc pod uwagę stan, w jakim znajdował się Cody - nie było się czego obawiać. O'Reilly wślizgnął się do ringu pod dolną liną, po czym wskoczył i przysiadł na jednym z narożników. Gestem ręki poprosił o mikrofon od technicznego, po czym przystawił go do ust.




Wow, Cody! Atmosfera jest tutaj tak napięta, że mógłbym zawiesić w powietrzu siekierę. Twoja frustracja spowodowana moimi zeszłotygodniowymi słowami tylko potwierdza ich autentyczność. Zaakceptuj prawdę i przyznaj się do tego, że jesteś tylko i wyłącznie ostatnią pamiątką po swoim ojcu!

Te słowa spowodowały, że całą arenę wypełnił odgłos tysięcy gardeł buczących tak głośno, jak to tylko możliwe. Ludziom nie podobało się beszczeszczenie pamięci po zmarłym Dustym. Kyle pokręcił głową z niezadowoleniem.



Jeżeli po śmierci czeka nas jakiś inny świat, jestem pewien że ojciec spogląda na ciebie gdzieś z góry. Musi być jednak cholernie rozczarowany! Czy osiągnąłeś cokolwiek w WWE? Jak sam stwierdziłeś - tyrałeś tu dzień i noc, ale z jakim skutkiem? Przegrałeś wiele walk o wielką stawkę. Nie osiągnąłeś zupełnie nic. ZUPEŁNIE NIC! Walizka Money in the Bank była w zasięgu twojej ręki, ale słabość przeważyła. Upadłeś ponownie. Kiedy ty byłeś tutaj i czułeś się uprzywilejowany swoim "szlachetnym" pochodzeniem, ja podróżowałem po całym świecie i dawałem z siebie wszystko każdego wieczoru. Osiągnąłem wiele, ale nigdy nie uważałem, że coś powinno mi być podane na srebrnej tacy.

Kyle zeskoczył z narożnika i postąpił o krok w kierunku Rhodesa.



Jesteśmy zupełnie inni, Cody. Jesteś tylko rozpieszczonym bachorem, któremu poszczęściło się urodzić w rodzinie zapaśników. Niestety jednak - brakuje ci tego, co uczniło gwiazdę z twojego ojca. Brakuje ci charakteru, determinacji i, co najważniejsze, talentu!


O'Reilly zmierzył wzrokiem Rhodesa i uśmiechnął się lekko.



Miałem zamiar wyzwać cię na pojedynek i zakończyć tę bezsensowną sprzeczkę raz na zawsze, ale jesteś w opłakanym stanie. Dlatego też - wynoś się z mojego ringu, zanim spuszczę ci lanie po raz kolejny. Niepotrzeba mi tutaj podrzędnych zapaśników  z zawyżoną samoopinią.


Po tych słowach, Kyle gestem ręki wyprosił członka Royal Family z ringu. Kyle wypiął dumnie pierś i czekał na to, aż jego niedoszły oponent opuści kwadratowy pierścień.


https://66.media.tumblr.com/179a70460819456f1ce647cf57e7d1aa/tumblr_inline_p8cbwf8f471vgj8rv_400.gif


http://freegifmaker.me/img/res/1/5/2/7/5/0/15275073551181686.gif

Offline

 

#4 2018-09-26 15:18:30

 Marceli

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

Zarejestrowany: 2011-08-30
Posty: 1458
Punktów :   66 

Re: Segment w ringu: Kyle O'Reilly /w. Cody

- Chcesz żebym opuścił twój ring? Czemu mnie do tego nie zmusisz? - Krzyknąłe, po czym energicznym ruchem zerwałem bandaże ze swojego brzucha i ruszyłem w stronę Kyle'a. Kanadyjczyk wyraźnie nie spodziewał się takiego obrotu spraw, błyskawicznie wycofał się na apron. Mogłem się spodziewać że stchórzy.

- Nie chcesz walczyć teraz, w porządku, dam więc ci to czego tak chcesz, atencję na dużej scenie. TY i JA, EXTREME RULES, CHAIRS MATCH! Posmakujesz swojej własnej broni!

Kyle roześmiał się, kręcąc głową. -  Cody, Cody, twoje ego jest na prawdę przerośnięte. Myślisz że będziesz mi dyktował warunki? Zawalczę wtedy kiedy będę chciał i w takiej walce jakiej będę chciał.

Nie mogąc znieśc tchórozstwa i arogancji Kyle'a, postanowiłem dać mu nauczkę. Gdy ten zadowolony wciąż śmał się na apronie, podbiegłem do niego i silnym ciosem w twarz strąciłem go wprost na posadzkę, na co publika zareagowała salwą śmiechu i aplauzem.


https://media1.tenor.com/images/4c40fe49dde3dcbd1545eb8e7d88d387/tenor.gif
Osiągnięcia: nWU sezon 1 jako Rey Mysterio
- 1 x US Champion
- 1 x Tag-Team Champion - with Jeff Hardy (Maricha)
- 1 x Cruiserweight champion
- 1 x WWE Champion
- First nWU Triple crown champion

nWU sezon 3 jako Dolph Ziggler
- 1x Intercontinental Champion

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gamecup.pun.pl www.sanum.pun.pl www.di.pun.pl www.planeta-naruto.pun.pl www.smartshop.pun.pl