Ogłoszenie




#1 2018-07-12 18:54:00

Nole

http://i.imgur.com/mS3mjdl.png

Zarejestrowany: 2016-06-07
Posty: 3531
Punktów :   

#7. AJ Styles vs. CM Punk

#7. Singles Match with Randy Orton as special guest referee:
AJ Styles vs. CM Punk
Sędziowie pomocniczy: Grand & Yankess
Sędzia główny: Eronics


Mark Henry!




Osiągnięcia:
2# Tag Team Champion (Bully Ray, Big E)
1# NXT Champion (Tyson Kidd)
1# US Champion (Tyson Kidd)




https://iv.pl/images/cf911301993df67038199469218a318e.png
https://iv.pl/images/d08b7b327b3cca0025aca4957fe706a7.gif
https://iv.pl/images/aac97d164b7523538f60c80b04265de7.gif



JOHNNY GARGANO JEST PRAWOWITYM MISTRZEM IC

Offline

 

#2 2018-07-12 23:30:23

 Szelton

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: Zimbabwe/Równina Buszmenów
Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 1561
Punktów :   76 

Re: #7. AJ Styles vs. CM Punk

https://i.imgur.com/CgMyJji.gif

Na arenie rozbrzmiewa "This Fire Burns", a na stage'u pojawia się nie kto inny, tylko najlepszy syn miasta Chicago, jedyny i niepowtarzalny - CM Punk. Pewnym krokiem zmierza do ringu. Już w środku kwadratowego pierścienia wykonuje swój słynny taunt ze skrzyżowaniem pięści na klatce piersiowej, co spotkało się z niezadowoleniem publiczności.


https://i.imgur.com/HhvoauZ.jpg
~CM Punk~

Achievements:

» 1x WWE Championship (as CM Punk - 83 days)

» 1x World Heavyweight Championship (as David Otunga)
(The longest reigning champion - 86 days)

» 2x Money In The Bank Briefcase
(1x as CM Punk, 1x as David Otunga)

» 1x 2nd Bragging Rights Cup Winner

» 1x Wrestler of the month (June 2013)

» Champion of the Year
(nWU Slammy Award 2013)

Offline

 

#3 2018-07-13 14:16:09

 Stif

http://i.imgur.com/e5m4pfC.png

54321434
Zarejestrowany: 2014-12-28
Posty: 1222
Punktów :   

Re: #7. AJ Styles vs. CM Punk

wbijam


https://i.imgur.com/dwoBuiL.png

Lio Rush

1# United States Champion (Lio Rush)
1# United Kingdom Champion (AJ Styles)

Offline

 

#4 2018-07-13 18:58:32

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: #7. AJ Styles vs. CM Punk



Viper wszedł do ringu w stroju sędziego. Po wykonaniu charakterystycznych dla niego gestów stanął w samym centrum kwadratowego pierścienia. Można było dostrzec różnicę pomiędzy Stylesem a CM Punkiem. Obaj mieli dokładnie inne miny, które sygnalizowały ich wewnętrzne emocje. Wyznawca Straight Edge przeskakiwał tylko z nogi na nogę i rozgrzewał nadgarstki. Spoglądał prosto na swojego przeciwnika. AJ natomiast był niespokojny. Jego mimika wskazywała na próbę zneutralizowania negatywnych myśli, ale każdy wiedział, że Styles skrywał tak naprawdę niepewność i zwątpienie. Mistrz United Kingdom zdecydowanie nie był faworytem do zwycięstwa w tym pojedynku. Orton na pewno nie ułatwi mu drogi do wygranej. Legend Killer patrzył na mistrza z uśmiechem. Psychol wiedział, że teraz to on pociąga za sznurki. Kto jak kto, ale on nie ma skrupułów.

W pewnym momencie sędzia specjalny nakazał zabić w gong. Dźwięk hartowanej stali przeszył arenę, a zawodnicy byli gotowi do rozpoczęcia walki.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

No więc panowie zapraszam do kto ładniej na 520 słów. Chciałbym przeczytać coś kreatywnego i poczuć Wasze postacie - ma być oryginalnie. Możecie wykorzystać w swoich postach Randy'ego Ortona, ale rzecz jasna sprawa wygląda tak:
- Punkowi Randy może jakoś pomóc
- Stylesowi Randy może jakoś zaszkodzić

Powodzenia!


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#5 2018-07-16 18:55:46

 Szelton

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: Zimbabwe/Równina Buszmenów
Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 1561
Punktów :   76 

Re: #7. AJ Styles vs. CM Punk

Z tygodnia na tydzień czułem się coraz mocniejszy i bardziej pewny siebie. W końcu przed tygodniem pokonałem samego człowieka władzy, członka "The Authority" i naczelnego komisarza rosteru Raw - Tomasso Ciampę. I to w czystym starciu! Jednoznacznie można stwierdzić, że zasiane ziarno w końcu zaczęło przynosić owoce. Tym ziarnem była ideologia straight edge. Wyraźnie czułem, jak trwanie w czystości mnie umacnia i tylko kwestią czasu było przełożenie tego na coraz lepsze wyniki.

Moim dzisiejszym rywalem był AJ Styles. Znałem go jeszcze z czasów występów na scenie niezależnej. Do tego kilka tygodni temu mieliśmy okazję stać po jednej stronie barykady w starciu drużyn tag team. Szanowałem go za jego umiejętności ringowe oraz doświadczenie. Jednak odkąd niedawno zaczął podlizywać się temu żałosnemu tłumowi, stracił wiele w moich oczach. Ten głupiec nie zdaje sobie sprawy, że prawie każdy z tych ludzi już dawno spisał się na straty z powodu ich prymitywnego stylu życia. Większość z tych idiotów niczego sobą nie reprezentowała, a wręcz ich jedynym życiowym osiągnięciem jest usiądnięcie w fotelu przed telewizorem z butelką piwa. Zamierzałem mu dzisiaj sprawić solidną lekcję!

Spojrzałem najpierw na Randy'ego, który nakazał uderzyć w gong, a następnie spojrzałem na AJ'a. Zaczęliśmy ostrożnie okrążać obręb ringu z zamiarem wyczucia swoich zamiarów. Wtedy nagle, ku mojemu zaskoczeniu, Styles nie wytrzymał i rzucił się na mnie z nawałnicą ciosów. Zostałem zepchnięty do narożnika, lecz Orton szybko interweniował uniemożliwiając mu obijanie mnie w rogu ringu. "Phenomenal One" niezadowolony z takiego obrotu spraw początkowo zgodził się odsunąć ode mnie, lecz po chwili powrócił z rozbiegu atakując mnie Jumping Corner Clothesline'm. Upadłem po chwili na matę, a AJ zwinnie wspiął się na trzecią linę i z wyskoku poczęstował mnie Diving Splashem! Chwilę później zobaczyliśmy próbę przypięcia mnie przez fenomenalnego. Randy bardzo opieszale przystąpił do odliczania. Bardzo powoli położył się na macie, a jeszcze wolniej wykonał jedno klepnięcie w matę, po którym zdążyłem poderwać swój bark! Styles wyraźnie niepocieszony z takiej sytuacji dopadł do Ortona z pretensjami. Zaczął na niego krzyczeć, lecz jak wiadomo, "Legend Killer" nie jest najbardziej pokojowo usposobionym człowiekiem w federacji. Wywiązała się z tego porządna awantura, obaj na siebie krzyczeli. To dało mi dużo czasu na podniesienie się i powrót do stójki. "Apex Predator" kątem oka zauważył, że zdołałem wstać i próbując mi pomóc, chciał kupić dla mnie więcej czasu. Wciąż awanturował się ze Stylesem, a dla zaognienia sytuacji odepchnął go w końcu, chcąc pokazać kto tu rządzi. To nonszalanckie zachowanie doprowadziło AJ'a do prawdziwej furii, który chciał rzucić się do bójki z dzisiejszym sędzią, ale po chwili został przeze mnie obalony na matę! Padł niczym rażony piorunem, dlatego, że wykorzystując chaos i zamieszanie w ringu wyjąłem ze spodenek mały kastet, którym zadałem silny punch w głowę przeciwnika. Przystąpiłem niezwłocznie do przypięcia! Randy współpracując ze mną równie szybko zaczął liczyć, lecz ku zaskoczeniu nas i ogromnej uciesze publiki walka trwała dalej! "Phenomenal One" poderwał swój bark, a ja musiałem kontynuować walkę. Nie chcąc pozwolić, aby rywal wstał zacząłem deptać jego głowę silnymi stompami, a następnie ruszyłem w stronę lin, od których się odbiłem. Wracając wykonałem mocny Leg Drop na wcześniej obijaną głowę oponenta. Po chwili zapiąłem Koji Clutch! AJ z trudem oddychał, gdyż dźwignia odcinała mu prawie całkowicie dopływ powietrza. Z trudem zdołał chwycić się wolną ręką lin, co Randy kompletnie zignorował! Publice bardzo nie podobał się sposób sędziowania głównego arbitra!


https://i.imgur.com/HhvoauZ.jpg
~CM Punk~

Achievements:

» 1x WWE Championship (as CM Punk - 83 days)

» 1x World Heavyweight Championship (as David Otunga)
(The longest reigning champion - 86 days)

» 2x Money In The Bank Briefcase
(1x as CM Punk, 1x as David Otunga)

» 1x 2nd Bragging Rights Cup Winner

» 1x Wrestler of the month (June 2013)

» Champion of the Year
(nWU Slammy Award 2013)

Offline

 

#6 2018-07-17 15:44:59

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: #7. AJ Styles vs. CM Punk

Stif nie odpisał, ale nieobecność zgłosił w trakcie walki więc rzecz jasna nie biorę "usprawiedliwienia" pod uwagę.

Szelton co do Ciebie to napisałeś dość poprawny post. Nie był to jakiś wyśmienity tekst, ale wiadomo, że nie musiałeś się specjalnie starać, ponieważ oddałeś post dwie minuty przed końcem czasu. Ogólnie wychwyciłem dużo powtórzeń słowa "mnie". Językowo napisałeś dobrze, ale nie był to poziom, do którego nas wszystkich przyzwyczaiłeś. Gimmick ukazany wystarczająco - tutaj nie mam zarzutów. Cieszę się, że wziąłeś pod uwagę wykorzystanie sędziego tego starcia i ciekawie nakreśliłeś sytuację ringową. Walka opisana była w dobry sposób. Myślę jednak, że w walce o większą stawkę z aktywnym przeciwnikiem Twój post byłby o niebo lepszy.

Poproszę więc booking na minimum 400 słów. Niech Punk wygra jakimś kantem.

Spoiler:

P.S. Wiem, że jestem sędzią głównym tego starcia i teoretycznie powinienem odpisać jako ostatni, ale z racji, że Stif nie odpisał to raczej nie opłaca się, aby inni sędziowie tutaj odpisywali.


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 

#7 2018-07-19 08:32:53

 Szelton

http://i.imgur.com/Nd0V0pi.png

Skąd: Zimbabwe/Równina Buszmenów
Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 1561
Punktów :   76 

Re: #7. AJ Styles vs. CM Punk

***


Powracamy na Raw po reklamach. Przed reklamami widzieliśmy problemy AJ Stylesa w walce. Arbiter ewidentnie nie przeprowadzał czystej walki pomiędzy zapaśnikami. Np. ignorowane było łapanie liny przez "Phenomenal One'a" przy zapiętym submissionie przez Punka. Fenomenalny zdołał jednak pokonać przeciwności losu, nie tylko wyszedł z submissiona, ale odzyskał inicjatywę i przerobił na rywalu kilka akcji ze swojego movesetu. W dalszej części pojedynku Styles podbiegł do CM'a i z rozbiegu wykonał Dropkick, którym zepchnął go do narożnika. Kontynuując serię ataków po raz drugi w dzisiejszym starciu chciał zaaplikować Jumping Corner Clothesline. "Straight Edge Savior" nauczony poprzednim doświadczeniem zdołał mimo wszystko uniknąć uderzenia, gdyż zdążył się odsunąć. Chcąc wykorzystać sytuację, wrestler z Chicago zadał punch w twarz rywala, po którym wtłoczył go na narożnik. Najprawdopodobniej miał zamiar wykonać Superplex. Wówczas AJ zaczął wykonywać Repeated Forearm Strikes, czyli prościej mówiąc atakował głowę oponenta swoim przedramieniem. Osłabiło to Punka na tyle, że Styles czuł się na tyle swobodnie, aby wykonać swój ruch. Po chwili zobaczyliśmy jak "Phenomenal One" wykonuje Sunset Flip Powerbomb, a następnie próbę pinu! Punk zdołał się chwycić lin, co błyskawicznie zauważył sędzia Randy Orton. Styles spojrzał tylko z pogardą na "Apex Predatora", mając w pamięci, że w identycznej sytuacji "Legend Killer" udawał, że tego nie widzi. Korzystając z bliskości narożnika, Allan wspiął się na trzecią linę i z wyskoku zaaplikował Diving Leg Drop! Nie zwlekając zbyt długo, Jones niezwłocznie powrócił do pionu i pędem ruszył w stronę lin. Gdy odbił się od nich i nabrał rozpędu zaaplikował na Punku Jumping Knee Drop! AJ Styles wyraźnie rozdawał karty w ringu, a jego przewaga rosła z minuty na minutę. Osłabiony chicagowski zapaśnik zebrał w sobie resztkę sił i dopadł do AJ'a z zamiarem wykonania Step-Up Enzuigiri! Niespodziewanie Styles zdążył przechwycić nogę rywala przed kopnięciem! Coś wyraźnie zwiastowało kontrę! "Phenomenal One" przerzucił rywala za siebie wykonując Dragon Screw! Wydarzyło się to przy ogromnej uciesze publiki! Mistrz Wielkiej Brytanii czując swoją ogromną przewagę pozwolił sobie na odrobinę nonszalancji. Zatauntował w kierunku fanów, dziękując im za wsparcie oraz zaczął naigrywać się z rywala, znów dostając od fanów za to spory cheer. Spokojnie poczekał aż Punk się podniesie. Poczekał aż mimo wszystko członek społeczności straight edge ruszy na niego. Mistrz UK w kluczowym momencie obrócił się plecami i wyskoczył, atakując efektowną ewolucję wyjętą rodem z boiska piłkarskiego, czyli Pelé Kick! Po ataku przewrotką czuć było, że pojedynek zbliża się ku końcowi. Styles chcąc zrobić coś jeszcze bardziej efektownego i spektakularnego udał się w stronę lin. Przeszedł przez gumowe sznury jakby chciał wyjść z ringu, ale został na apronie. Chwycił się najwyżej usytuowanej liny ringowej z zamiarem wystrzelenia samego siebie w górę! Jego celem było wykonanie widowiskowej akcji kończącej Superman 450 Splash! Gdy już wyskoczył w górę, ale nadal trzymał się lin do akcji wkroczył Randy Orton! Viper pociągnął trzymaną przez fenomenalnego linę mocno w dół, przez co Styles upadł centralnie na swoją męskość, a w efekcie powoli zaczął zsuwać się z lin. Wówczas momentalnie podniósł się CM Punk, który wyniósł oszukanego i zdezorientowanego AJ'a na swoje barki i błyskawicznie zaaplikował swój finisher Go To Sleep! Ostatkiem sił padł na swojego rywala i przeszedł do przypięcia. Orton bardzo chętnie przeszedł do przypięcia i sprawnie odliczył mistrza Zjednoczonego Królestwa. Na hali rozbrzmiał zwycięski theme song "This Fire Burns" od Killswitch Engage, a sędzia podniósł w górę rękę zwycięzcy. Publika na takie zakończenie pojedynku zareagowała mocnym heel heat'em. CM Punk jako cwany lis wiedział, że coś wisi w powietrzu, gdyż dostrzegł pewną iskrę w oku Ortona, która wzbudziła jego niepokój. Wiedząc, że Randall coś szykuje i nie chcąc wzbudzać podejrzeń, tak jak gdyby nigdy nic ostrożnie skierował się w stronę opuszczenia ringu...


https://i.imgur.com/HhvoauZ.jpg
~CM Punk~

Achievements:

» 1x WWE Championship (as CM Punk - 83 days)

» 1x World Heavyweight Championship (as David Otunga)
(The longest reigning champion - 86 days)

» 2x Money In The Bank Briefcase
(1x as CM Punk, 1x as David Otunga)

» 1x 2nd Bragging Rights Cup Winner

» 1x Wrestler of the month (June 2013)

» Champion of the Year
(nWU Slammy Award 2013)

Offline

 

#8 2018-07-19 16:15:22

eronics

http://i.imgur.com/RGjoYac.png

59717414
Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1061
Punktów :   23 

Re: #7. AJ Styles vs. CM Punk

Plan został wykonany. Już dawno nie czułem tak ogromnej satysfakcji. Mistrz, na którego wszyscy tak bardzo liczą przegrał i leżał u mych stóp. Nienawidzę Stylesa. Kreuje się na bohatera i nadczłowieka. Najbardziej zdenerwowały mnie jego słowa, w których stwierdził, że nie boi się swojej walki na PPV. Zlekceważył mnie dlatego dziś spotka go kara. Tego wieczora w miejscu mojego urodzenia to ja rozdaję karty. Jestem władcą tygodniówki, a AJ jest moją ofiarą. Mogę zrobić z nim cokolwiek tylko chcę i jak chcę. Stephanie dała mi wolną rękę. Stałem się jego katem, a całe to uczucie przyprawiało mnie o ciarki. Było wspaniale. Zdjąłem koszulkę sędziego i wyrzuciłem ją poza ring. Patrzyłem na mistrza z pogardą. Uśmiechałem się przy tym dając mu do zrozumienia, że za nic mam jego waleczność. Kiedy próbował wstać za każdym razem kopałem go w brzuch przez co znów padał na matę. Styles był niczym uwięziona owca, która została zaatakowana przez wilka. W pewnej chwili złapałem rywala za włosy i sprowadziłem do pozycji stojącej. Wyprowadziłem European Uppercut pod wpływem którego mistrz uderzył o narożnik. Nie dałem mu chwili wytchnienia. Momentalnie doskoczyłem do niego wyprowadzając kopnięcia po całym ciele, które wgniatały go w corner. Styles kaszlał i wył z bólu, lecz po walce był tak obolały, że nie zdołał obronić się przed moim atakiem. Leżał prawie nieprzytomny pod narożnikiem i bezsilnie oczekiwał na dalszą rzeź. Postanowiłem, że dam mu to czego chce. Złapałem go więc za rękę, po czym z całej siły wrzuciłem go między dwa ochraniacze cornera wskutek czego uderzył swoim barkiem o metalową konstrukcję. W głowie miałem ułożony cały plan działania. Moja sadystyczna natura dała o sobie znać w najlepszym momencie. Wyszedłem na apron i zobaczyłem lekko wystającą głowę Stylesa. Bez wahania wziąłem rozbieg i wyprowadziłem potężne kopnięcie prosto w czaszkę mistrza. Jego głowa z całym impetem uderzyła o twardą strukturę narożnika. Publiczność krzyknęła głośno UGGHHHH, a komentatorzy nie wierzyli w to co się stało. Twierdzili, że tym atakiem mogłem wyeliminować AJ'a na zawsze. Naprawdę mnie to nie obchodziło. Chciałem po prostu delektować się każdym chrzęstem kości swojej ofiary - to dawało mi największą radość. Mistrz zawisł na narożniku między dwoma ochraniaczami. Oddychał ciężko, ale stracił przytomność. Rozglądnąłem się po arenie i szukałem swoimi oczami ochroniarzy, którzy już raz powstrzymali mnie od dalszego ataku na Miza. Tym razem taka sytuacja nie miała miejsca. Stephanie dała mi wolną rękę. Cały zarząd chciał zobaczyć brutalność w pełnej krasie. Nie chcieli przerywać sztuki okraszonej krwią. Kurtyna wciąż nie opadła. Wszedłem więc do kwadratowego pierścienia i wyciągnąłem przeciwnika z narożnika. Styles był bezsilny i wyczerpany. Wyprowadziłem więc uderzenie prosto w jego brzuch i ustawiłem go na linach, a jego głowę trzymałem w Headlock Clatch'u. Popatrzyłem się w obie strony i z uśmiechem wykonałem Spike DDT. Mimo, że show odbywało się w Saint Louis niektórzy fani po prostu zakryli sobie oczy. Nie mogli patrzeć na tak bestialskie przedstawienie, którego ja byłem autorem. Wreszcie upadłem na matę i podparłem się na pięściach. Spoglądałem prosto na mistrza. Z moich ust zaczęła wypływać ślina, a na karku widoczne były żyły. Krew buzowała coraz szybciej. Potrzebowałem wyprowadzić ostateczny cios. Czułem się jakbym osiągnął stan nirwany - wszystko było wprost idealne. Nagle na arenie pojawiło się dwóch ochroniarzy, którzy biegli w stronę ringu. Stanęli za AJ'em - wiedzieli co robić. Złapali za ręce zniszczonego Stylesa i podnieśli go. Wówczas wstałem i nakazałem, aby puścili Allena. Wykonałem RKO, a na arenie aż zadudniło. Przekręciłem się na brzuch i przeczołgałem się w stronę rywala. Położyłem się obok niego i szepnąłem mu do ucha - "Specjalnie nie wyprowadziłem Punt Kicka, który zakończyłby twoją karierę. Zrobię to wtedy kiedy wzniosę tytuł nad twoim truchłem." Moja nienawiść była nieskończona. Na PPV będę mistrzem i zakończę przygodę Stylesa.


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/0f51d1a7-01ee-467c-af2c-4cbe6cba2c07/d5nbp94-d8720ec2-0eae-488f-bddf-863ea7f1fb34.png/v1/fill/w_480,h_180,q_80,strp/kevin_steen___signature_banner_by_jeri_spy_d5nbp94-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xODAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC8wZjUxZDFhNy0wMWVlLTQ2N2MtYWYyYy00Y2JlNmNiYTJjMDdcL2Q1bmJwOTQtZDg3MjBlYzItMGVhZS00ODhmLWJkZGYtODYzZWE3ZjFmYjM0LnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD00ODAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ.ijOY6jk9RL2i0ES5G9nNVpYE9p11P_Fae3w70gqI3rc

Achievements
1x WWE Champion (as Bray Wyatt)
1x World Heavyweight Champion (as Bray Wyatt)
1x United Kingdom Champion (27.05.2018 - 19.08.2018 [84 dni]) (as Randy Orton)

Offline

 
tabelka nWU
(Kliknij obrazek powyżej a przejdziesz do historii mistrzów nWU)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polakmt2.pun.pl www.poke-adventure.pun.pl www.innominata.pun.pl www.kosmetologia2010w1.pun.pl www.l2lunatycy.pun.pl